schrijfsels
wat voor mij een frustratie zou kunnen zijn:
dat we een ander denken te kennen
zuiver op haar of zijn geschreven woord
en soms niet verder lezen dan daar waar we over struikelen
en dat maar eindeloos blijven herhalen
om onszelf vooral maar gelijk te geven
Jacob
23 december 2007
Sommigen versterken zich door anderen naar beneden te drukken.
Joke Proper
23 december 2007
Ik ben het helemaal eens,ik vraag me wel af of het dan een verplichting aan jezelf geeft om jezelf beter te laten kennen aan die ander omdat die ander je in jouw ogen te kort doet? daar twijfel ik nog over. Dag Iet
rian
23 december 2007
ik hoop vooral dat ik altijd open minded naar een ander toe zal zijn. En als ik dan ben gestruikeld ik ook het vermogen heb op te krabbelen. Er een streep door te zetten en er overheen te stappen. Gelijk moet je m.i. krijgen; dat is geen verdienste van jezelf.
iet
23 december 2007
ik heb het geschreven in een opwelling en naar aanleiding van van alles, niet alleen op het forum. niet als wijzen-naar bedoeld. bewust in de wijvorm geschreven. ik vraag mezelf regelmatig af of ik hier zelf ook schuldig aan ben.
Joke Proper
23 december 2007
Van mezelf denk ik dat veel te voorzichtig ben om een ander pijn te doen en niet de pretentie heb of wil hebben dat ik een ander ooit zal kennen. Laat staan op zijn/ haar geschreven woord.Dus daarom vind ik het goed te checken bij de ander of het klopt wat je denkt dat hij of zij bedoelt te zeggen of schrijven.
cocktaildresses
15 maart 2011
Wearing a simple Party Dresses necklace will set off the dress. Coming down Celebrity Dresses the embroidery is Sweet 16 Dresses the ruffles and layers Formal Dresses design, making the Prom Dresses look grand and Quinceanera Dresses gorgeous. The train length design also Cocktail Dresses contributes to the whole Evening Dresses effect. The whole design will Flower Girl Dresses definitely shape your body and make you Bridesmaid Dresses become the happiest bride in the world.